Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy ve školním roce 2012/2013

Úspěchy v soutěžích za školní rok 2012/2013

 

Recyklohraní  aktivní sbírání baterií a sběr elektrozařízení – nejlepší škola – výhra pobyt na horách /5dětí/ Cesta na severní pól

Laktea – Škola plná ovoce

Výtvarná soutěž celorepubliková Mé toulky za zvěří – 10. Místo Matěj Svoboda

Evropské výtvarné centrum Sněženka – výtvarný pobyt Sabina Poláková, Eva Čislinská

                                                                         Monika Králová, Jan Novotný

Celorepubliková  výtvarná soutěž Ahoj z prázdnin – čestné uznání Adéla Rezanková

Jazyková škola Spěváček – Jan Doležal, Jan Novotný, Tomáš Bubeníček

Výtvarná soutěž Proměna maminky – Mé nejkrásnější Vánoce – 1. místo Matěj Svoboda

Dopis Ježíškovi

Celorepubliková výtvarná soutěž Praha 20 let Unesco – Jak to vidíš ty?

Roztančená kolečka

Celorepubliková výtvarná soutěž Poznej kvalitu, vyhraj kvalitu – 5.místo Jakub Hutněv

                                                                                                                   6. místo Štefan Kuky

Celorepubliková výtvarná soutěž časopisu Informatorium  Máme rádi pohádky

Okresní výtvarná soutěž na téma Těšíme se na Vánoce 1. místo Kateřina Odermattová

                                                                                                   5. místo Kateřina Čerňáková

                                                                                                   6. místo Jan Doležal

                                                                                                   9. místo Nikola Jirásková

                                                                                                  10. místo Matěj Svoboda

Nakladatelství Pierot výtvarná soutěž Den v Zoologické zahradě

Boží Dar – výtvarná soutěž a vánoční razítko

Celostátní výtvarná soutěž Celé Česko čte dětem

Soutěž o nejlepší figurku čerta

Mé toulky za zvěří 2013

Celorepubliková soutěž Kniha a já

Mezinárodní dětská výtvarná soutěž Lidice – Tradice a dědictví lidu mojí země

Celorepubliková soutěž Ukaž, jak vidíš internet

Mezinárodní výtvarná soutěž Zelený svet 2013

Okresní výtvarná soutěž – Požární ochrana očima dětí

Občanské sdružení Zlaté Sluníčko – výtvarná soutěž Hokejová rodina Jaromíra Jágra

Okresní výtvarná soutěž Na moři, po souši, vzduchem, aneb letem z místa na místo

1.       místo   Adéla Rezanková                                       1. místo Králová Monika

2.       místo Kateřina Čerňáková                                     2. Místo Poláková Sabina

3.       místo Jakub Hutněv

Kolektivní práce: 1. místo 1. třída

                               2. místo – Králová Monika, Jirásková Nikola, Bubeníček Tomáš, Svoboda Matěj, Hutněv Jiří

3. místo – Poláková Sabina, Kukyová Nikola                                                                                                        

 

Celorepubliková výtvarná soutěž humanitární společnosti  Adra  3. místo – kolektivní práce žáků 1. třídy

Celorepubliková výtvarná soutěž Šťastné stáří očima dětí 2013

Celorepubliková soutěž – Interaktivní výstava , která nahlíží do života lidí se zdravotním postižením

-          pozvání na vernisáž

Okresní výtvarná soutěž Rabasova galerie Namaluj své město, svoji vesnici –čestné uznání Nikola Jirásková

Recyklohraní – Ekologická vlajka

Evropské výtvarné centrum Sněženka – výtvarná soutěž Proměny

Okresní soutěž Vodní radovánky 1. místo Jakub Hutněv, 3. místo Ondra Novák, 4. místo Eva Čislinská,

6. místo Jan Doležal, 7. místo Václav Kučera, 8. místo Štefan Kuky, 9. místo Kateřina Odermattová, 10. místo Sabina Poláková

Účast v soutěži Vládce nebes

Okresní soutěž aerobik a taneční směs ZŠ – 3. místo

Okresní soutěž  Poznej a chraň

Okresní soutěž O zlatou srnčí trofej – 4. místo Jan Doležal

 

Zapojení: Občanské sdružení píšťalka, Český den proti rakovině, fond Sidus, Občanské sdružení Život dětem