Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše úspěchy ve škol. roce 2014/2015

20. 10. 2015

Zapojení do soutěží a naše úspěchy ve školním roce 2014/2015

 

Celorepublikové finanční soutěže

Název

Umístění

Finanční částka

 

Domestos  pro školy

 

13. 416 Kč

 

 

 

 

 

 

Výtvarné soutěže

Okresní soutěže

Celorepublikové soutěže

Název

Umístění

Název

Umístění

 

 

Evropské výtvarné centrum Sněženka – Všechny barvy duhy

Výtvarný pobyt – Tereza Fialová

Kateřina Odermattová

Ocenění – Ondřej Procházka

Namaluj svůj první školní den

  1. místo – Simon Gašpárek
  2. místo – Anna Marie Chytrá

 

Pomáháme zvířatům

 

Domov pro seniory –místo k životu

  1. místo – Anna Hoffmanová
  2. místo – Tereza Fialová
  3. místo – Aneta Dobrá
  1. místo – Štefan Kuky
  2. místo – Nikola Jirásková

 

 

 

Rodinný portrét

 

 

 

Nové světy

 

 

 

Ahoj z prázdnin

 

 

 

Ilustruj známé čertovské pořekadlo

  1. místo – Aneta Dobrá

 

 

Poznej kvalitu, vyhraj

 

Svět je plný barev

Rozálie Lauberová

Anna Hoffmanová

 

 

O pohár včelky Máji

2.místo – Anna Hoffmanová

3. místo – Jiří Pilař

 

 

 

 

Nakreslete nám, jak trávíte vánoce u vás doma

 

 

 

Vánoční malování

 

 

 

Kytice ve váze

 

 

 

Krkonoše očima dětí

 

 

 

Mezinárodní – Lidice- Světlo

 

 

 

Bílý čáp

 

 

 

Kniha a já

 

 

 

Do nebe

 

 

 

Hello Kids – Můj mimozemšťan

 

 

 

Hello Kids – Robot

 

 

 

Památník Terezín – a na troskách ghetta budeme se smát..

  1. místo Simon Gašpárek

cena Erika Poláka – Karolína Kabátová

 

 

Světlo - Recyklohraní

 

 

 

Ministerstvo zemědělství – Voda pro budoucnost

Do první padesátky – Laura Šejnová, Jiří Hutněv, Rozálie Lauberová

Namaluj své město, svoji vesnici

3.místo  - Jiří Pilař

Ocenění  - Matyáš Seidl

Karolína Kabátová

Domácí mazlíčci

 

Mé toulky za zvěří

  1. místo – Jiří Pilař
  2. místo – Matyáš Seidl
  3. místo – Aneta Dobrá
  4. místo – Rozálie Lauberová

Vytvoř a vyhraj – plakát z obalů Chupa Chups

 

 

 

Za sedmero horami

 

 

 

Domácí pomocníci - Recyklohraní

 

Požární ochrana očima dětí

  1. místo – Anna Hoffmanová

3. místo – Rozálie Lauberová

3. místo – Laura Šejnová

Ocenění – Simon Gašpárek

  1. místo- Kateřina Odermattová
  2. místo -  Adéla Rezanková

Ocenění – Tomáš Bubeníček

Požární ochrana očima dětí

  1. místo – Anna Hoffmanová

 

 

Státní zdravotní ústav – Jak to udělat, aby lidé nekouřili

 

 

 

Nejhezčí chvíle s kamarádem

Slunce svítí na všechny

 

Na indiánské stezce

Tereza Fialová

Anna Hoffmanová

 

 

 

 

Mezinárodní výtvarná soutěž – Krásná jako kvítka je ta země…

Vyhodnocení podzim

 

 

Nejznámější pohádky na poštovních známkách

Vyhodnocení podzim

 

 

Šťastné stáří očima dětí

Vyhodnocení  podzim

 

 

Evropské výtvarné centrum Sněženka – Můj hrdina

Vyhodnocení podzim

Domov pro seniory – místo k životu

Vyhodnocení podzim

 

 

.

Soutěž – postavte svůj prázdninový příběh z kostiček Lega

  1. místo – Matěj Svoboda

3místo  - Anna Hoffmanová

Vánoční kapr

14. místo – Jiří Hutněv

Dopis Ježíškovi

Odpověď od Ježíška

Literární soutěž – Klub mladých čtenářů

Ocenění

Okresní kolo soutěže v aerobiku a tanečních směsí

  1. místo – A. Rezanková, T. Fialová, L. Šejnová, A. Hoffmanová, A. M. Chytrá, R. Lauberová

Zlatá srnčí trofej

  1. místo – Jiří Hutněv
  2. místo – Jakub Hutněv

 

  1. místo  - Václav Kučera

 

Střelba

  1. místo – Jiří Pilař

Soutěž – Dar dobrého srdce

 

 

Zapojení a účast

ASEKOL

 

 

FÍHA – DÝHA

 

 

Plackohraní

 

 

Občanské sdružení Život dětem

 

 

Recyklohraní

 

 

Víčka pro Žanetku

 

 

PESOS

 

 

S.O.S. ANDĚLÉ RAKOVNÍK

 

 

VESELÉ ZOUBKY

 

 

Srdce na dlani

 

 

Zámek Olešná